
ТОП-10 популярних TWS-навушників з шумозаглушенням
На сьогоднішній день повністю бездротові навушники поступово витісняють з ринку дротові та повнорозмірні моделі. При цьому, все більші кількості користувачів вже недостатньо просто хорошого звучання TWS-навушників. Багато хто хоче придбати навушники з системою активного шумозаглушення (ANC), а також з іншими корисними функціями. Щоб істотно спростити пошук оптимальної моделі, ми склали список ТОП-10 найпопулярніших серед користувачів TWS-навушників, які підтримують функціонал ANC.
Apple AirPods Pro
Дані навушники цілком заслужено очолюють цей список. Модель AirPods Pro є досить дорогою. Цей гаджет здатний запропонувати покупцеві ANC, а також високоякісне звучання. Даний девайс отримав підтримку режиму прозорості. В даному режимі користувач зможе добре чути оточення. Варто додати, що ця модель являє собою внутрішньоканальні навушники. Завдяки такій конструкції гаджет краще фіксується в вушному каналі. Це в свою чергу забезпечує більш ефективне приглушення різних сторонніх шумів.
У порівнянні з попередниками дані навушники стали більшими. Це обумовлено тим, що виробникові довелося вмістити в їх компактному корпусі більше електроніки. Варто сказати, що AirPods Pro можуть похвалитися реалізованим в них захистом від поту і води, яка відповідає міжнародному стандарту IPX4. Завдяки цьому в них можна займатися спортом. За словами виробника, цей девайс здатний забезпечити до 5 годин відтворення музичних композицій або до 3,5 годин розмов. При цьому, комплектний кейс забезпечує приблизно 4 повних підзардки цих навушників. Крім цього сам кейс заряджається через інтерфейс Lightning/USB-C. Даний девайс підключається до мобільних пристроїв за допомогою Bluetooth 5.0.
Samsung Galaxy Buds Live
Ще однією популярною серед покупців моделлю навушників є топова модель Galaxy Buds Live. Варто додати, що цей девайс отримав незвичайний дизайн, який нагадує боби. Посадка у даного девайса така ж, як і у внутрішньоканальних моделей. Цей пристрій обладнано хрящовими фіксаторами. Вони забезпечують невеликий упор на стінку вуха. Завдяки такому конструкційному рішенню навушники не випадають з вух. Цей пристрій обладнано 12 мм випромінювачами з вібраційним датчиком кісткової провідності. Крім цього, навушники оснащені трьома мікрофонами. Вони гарантують ефективну роботу системи ANC.
Модель Buds Live може похвалитися реалізованим в ній захистом від вологи за стандартом IPX2. Це означає, що даний пристрій здатний витримати потрапляння невеликої кількості вологи на корпус пристрою. Ця сертифікація говорить про те, що гаджет може витримати потрапляння поту на навушники під час занять спортом. Також виробником заявлена підтримка аудіокодеків Scalable, а також AAC і SBC. Даний гаджет підключається до смартфона через Bluetooth 5.0. Виробником заявлена автономність на рівні 6 годин з відключеною ANC. Також цей пристрій може забезпечити приблизно до 4 годин розмов. Дані навушники також отримали підтримку функціоналу швидкої зарядки. Таким чином, 5-хвилинна підзарядка забезпечує до 1 години прослуховування музичних композицій.
Xiaomi Mi Air 2s
Ця модель навушників від техногіганта Xiaomi зовні нагадує AirPods, при набагато меншій вартості. Даний девайс здатний запропонувати покупцеві систему ANC. Варто сказати, що цей девайс оснащений 2-ядерним чіпом. Цей пристрій обладнаний 14,2 мм динамічними драйверами. При цьому, запасу гучності цілком достатньо для комфортного прослуховування музики навіть в метро. Однак ці навушники виконані у форм-факторі вкладишів. Через це вони характеризуються досить поганою звукоізоляцією як для слухача, так і для оточуючих.
Модель Mi Air 2s використовує Bluetooth 5.0 для підключення до мобільних пристроїв. Цей девайс отримав підтримку аудіокодеків SBC, AAC і Huawei HDW. Останній заснований на кодеку LDHC. Керування цим девайсом здійснюється за допомогою сенсорної панелі. Також виробник реалізував в цьому пристрої підтримку роботи з голосовим асистентом. Техногігант Xiaomi заявив, що ці навушники можуть забезпечити до 5 годин в режимі прослуховування музичних композицій. При цьому, комплектний кейс дозволяє 3-4 рази зарядити навушники.
Sennheiser Momentum True Wireless 2
Ці навушники є найдорожчою моделлю в даному списку. Незважаючи на високу вартість цей гаджет є одним з найпопулярніших серед покупців. Завдяки особливій конструкції дані навушники не випадають з вух навіть при активних рухах або під час пробіжки. Однією з головних переваг цього гаджета є висока якість звучання. Дана модель Sennheiser здатна запропонувати покупцеві збалансоване звучання, яке підійде фактично для будь-якого музичного жанру.
Дана модель Sennheiser обладнана 7 мм динаміками. При цьому, даний гаджет підтримує діапазон частот 5-21000 Гц. Крім того, задіяні в цьому пристрої мікрофони забезпечують ефективну роботу системи ANC. Даний девайс підключається до мобільних пристроїв через Bluetoth 5.1. Крім цього, виробник реалізував в цьому девайсі підтримку аудіокодеків aptX, SBC, AAC. Керування цими навушниками здійснюється за допомогою сенсорних панелей. Також навушники підтримують роботу з голосовим помічником. Час роботи цього девайса становить 7 годин у режимі відтворення музичних композицій. При цьому, кейс додає приблизно 21 годину роботи. При цьому, 10-хвилинна підзарядка забезпечує додаткові 1,5 години роботи.
Sony WF-1000XM3B
Дані навушники від компанії Sony також не можна назвати бюджетними. Ці TWS-навушники конкурують з топовими моделями навушників від техногіганта Apple, а також Samsung. Варто сказати, що цей гаджет не призначений для занять спортом, про що також свідчить відсутність вологозахисту. При цьому, дані навушники здатні автоматично зупиняти відтворення музичних композицій, коли користувач дістає навушники з вух і продовжити відтворення музики, коли користувач вставляє їх назад в вуха. При цьому, лівий і правий навушник можна використовувати окремо. Керування цим пристроєм здійснюється за допомогою сенсорної панелі.
Модель Sony WF-1000XM3B обладнана 7-міліметровими динаміками. Також це пристрій оснащений мікрофонами, які забезпечують ефективну роботу системи шумозаглушення. Крім цього, навушники отримали вбудований 24-бітний ЦАП, який призначений для поліпшення якості звуку. При цьому, цей девайс гарантовано сподобається меломанам, оскільки модель WF-1000XM3B забезпечує передачу високоякісного звучання. Навушники підключаються до мобільних пристроїв по Bluetooth 5.0. Заявлений виробником час роботи цього девайса без ANC становить приблизно до 8 годин. При активації ANC це значення зменшується до 6 годин. Крім того, кейс забезпечує 4 повні підзарядки навушників.
OnePlus Buds E501A
Ця модель не дивлячись на зарядний кейс овальної форми, дизайном, а також формою нагадують 1-е покоління AirPods. При цьому, цей гаджет може похвалитися задіяною в ньому системою ANC. Крім того, даний девайс може похвалитися вологозахистом за стандартом IPX4. Також варто сказати, що ця модель OnePlus отримала підтримку технології Google Fast Pair, що істотно спрощує підключення навушників до смартфона. Цей девайс підключається до мобільних пристроїв по Bluetooth 5.0. Керування цими навушниками здійснюється за допомогою сенсорної панелі. При цьому, навушники автоматично припиняють відтворення музичних композицій, якщо користувач дістане навушник з вуха.
Дана модель OnePlus може похвалитися підтримкою широкого діапазону частот. Цього вдалося досягти завдяки застосуванню 13,4-мілліметрвих динаміків. Варто додати, що цей гаджет отримав підтримку таких голосових помічників як Siri, а також Google Assistant. Час роботи цього пристрою в режимі відтворення музичних композицій становить приблизно 7 годин. При використанні даних навушників в режимі розмови цей показник зменшується до 5 годин. Комплектний кейс збільшує час роботи цього девайса до 30 годин. Також варто додати, що для повної підзарядки кейса потрібно приблизно 80 хвилин.
Huawei FreeBuds 3i
Ця модель від компанії Huawei являє собой середнорівневі TWS-навушники. Варто сказати, що цей гаджет отримав деякі характеристики старшої моделі. У цьому пристрої виробник реалізував внутріканальну посадку з силіконовими амбушюрами. Все це дозволило поліпшити шумоізоляцію. Цей девайс використовує Bluetooth 5.0 для підключення до мобільних пристроїв. При цьому, девайс отримав підтримку аудіокодеків AAC і SBC.
Компанія задіяла в FreeBuds 3i 10-міліметрові динаміки. Також цей пристрій обладнаний трьома мікрофонами, які гарантують високоефективну роботи системи ANC (до 32 дБ). Ще однією перевагою цього девайса є реалізований в ньому вологозахист, який відповідає міжнародному стандарту IPX4. Керування навушниками здійснюється за допомогою сенсорної панелі. Час роботи цих навушників становить приблизно 3 години. При цьому, комплектний зарядний кейс забезпечує додаткові 14,5 годин автономної роботи. Також варто сказати, що повна зарядка навушників в кейсі займає близько 1 години.
Haylou GT5
Даний девайс являє собою одні найбюджетніших навушників в даному списку. Ця модель характеризується лаконічним дизайном. Крім того, Haylou GT5 підтримують систему ANC і розроблені для мобільного геймінга. Виробник заявив, що що у цього пристрою мінімальна затримка звуку при запуску ігор становить до 65 мс. У свою чергу підтримка аудиокодека ААС гарантує передачу високоякісного звучання. Варто сказати, що дані навушники обладнані 7,2 мм випромінювачами з підтримкою діапазону частот 20-20000 Гц. При цьому, чутливість цієї моделі складає 110 дБ. Цей гаджет використовує Bluetooth 5.0 для підключення до мобільних пристроїв. При цьому, час роботи цієї моделі становить близько 4 годин. Комплектний кейс забезпечує додаткові 20 годин роботи.
Vivo TWS Neo
Дані навушники-вкладиші отримали лаконічний дизайн і градієнтне синє забарвлення. Ця модель навушників Vivo здатна запропонувати користувачеві досить якісне звучання, а також ANC. Керування цим пристроєм здійснюється за допомогою сенсорних панелей, які знаходяться на корпусі навушників. Також модель TWS Neo підтримує можливість використовувати тільки один з двох навушників. При цьому, для підключення до джерела звуку цей девайс використовує Bluetooth 5.2. Крім цього, навушники підтримують кодеки SBC, AAC і Apt-X Adaptive.
Даний гаджет обладнаний 14,2 мм динаміками. Також варто сказати, що корпус цих навушників може похвалитися захистом від вологи, а також від пилу, який відповідає міжнародному стандарту IP54. Крім того, частотний діапазон цього девайса становить 20-20000 Гц. Виробник заявив, що час автономної роботи навушників становить приблизно 4,5 години. У свою чергу комплектний кейс дозволяє повністю зарядити цей гаджет 4 рази. Однак даний гаджет не отримав підтримку ні швидкої, ні бездротової зарядки.
Huawei FreeBuds Pro
Ще однією популярною моделлю є Huawei FreeBuds Pro. При цьому, особливо популярне серед покупців сріблясте забарвлення цього пристрою. Дані навушники обладнані чіпом Kirin A1, а також антенами. Все це забезпечує якісний прийом сигналу. Крім того, цей гаджет оснащений 11-міліметровими динамічними випромінювачами, які забезпечують передачу якісного звучання. Варто сказати, що звук цих навушників характеризується глибокими і насиченими басами, чіткими верхніми частотами, а також природними середніми.
Однією з головних переваг цих навушників від компанії Huawei є реалізована в них система ANC під назвою Dynamic Noise Cancellation. Також варто додати, що ці навушники використовують бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.2 для підключення до мобільних пристроїв. Крім того, керування цим девайс здійснюється за допомогою сенсорних панелей. Вони розташовані на кожному з навушників. Також навушники підтримують роботу з голосовим помічником. Час роботи даного девайса становить приблизно 3-5 годин. У свою чергу зарядний кейс забезпечує додаткові 25 годин роботи.
